08.11.2013 – Szczepowe KRĘGLE

Dawno nie robiliśmy nic wspólnie całym szczepem. Czas to zmienić!!!

Więc kadrą ustaliliśmy, że tym razem pójdziemy na KRĘGLE.
Jednak to nie wszystko. Będzie jeszcze gra terenowa przygotowana przez Borka, a potem śpiewogranie z nocowaniem w hufcu.
Oj… będzie się działo!

Zatem podaję konkrety

Termin: 8 listopada (piątek)/ 9 listopada (sobota)
Start: 17:45 pod kręgielnią na Hynka (w budynku tym, co basen). Bez spóźnień!
Koszt: 30zł od łebka
W programie:
– gra w kręgle
– gra miejska w drodze z kręgielni do hufca
– pizza w hufcu
– śpiewanki z nocowaniem
Co zabrać:
– kasa
– śpiewniki
– picie i ew. jakieś jedzenie na rano
– śpiwór i karimata
– szczotka i pasta do zębów
UWAGA! Koniec imprezy przewidziany około godz. 9:00 w sobotę. Po tym, gdy się obudzimy i wysprzątamy hufiec po swoim pobycie 😉
Do najbliższego piątku 1 listopada, komenda szczepu musi mieć informację ile będzie osób na imprezie. Zatem nie zapomnijcie przed tą datą powiedzieć swoim drużynowym, że będziecie.
Zatem do zobaczenia!
Czuwaj
Komendant Szczepu 224 WDHiZ
pwd. Łukasz Adamczuk
Zaszufladkowano do kategorii PROGRAM

NOWY START

Miło mi poinformować, iż w końcu otwieramy naszą nową stronę internetową.
Strona ta jest skierowana przede wszystkim do osób związanych z naszym środowiskiem. Dla harcerek i harcerzy, zuchów, instruktorów, rodziców naszych podopiecznych i do szerokiego grona harcerskich sióstr i braci. Jeżeli osoby spoza środowiska harcerskiego znajdą jakąś ciekawą lekturę wśród naszych wpisów, będzie nam z tego powodu bardzo miło.

Na początku, strona będzie podstawową wizytówką naszego środowiska. Mamy nadzieję, że z biegiem czasu pojawią się tu różne materiały wspierające rozwój i pracę naszych harcerzy i instruktorów. W planach mamy wprowadzić m.in galerię zdjęć, kronikę szczepu, bazę wiedzy harcerskiej oraz bazę dokumentów takich jak rozkazy komendanta szczepu oraz drużynowych jednostek podległych szczepowi 224, czy przeróżne regulaminy (szczególnie z zakresu systemu stopni ZHP)

Głównym celem strony jest ułatwienie przepływu informacji między nami (kadrą szczepu) a naszymi harcerzami i przede wszystkim rodzicami tychże harcerz. Mamy nadzieję, że umieszczane na stronie aktualności pozwolą Państwu jeszcze szybciej i łatwiej dowiedzieć się co planujemy i czego będziemy wymagać od harcerzy aby móc zrealizować nasze plany.

Kończąc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Państwu i sobie owocnej współpracy.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
Komendant Szczepu 224 WDHiZ
pwd. Łukasz „Czuker” Adamczuk H.R.