NOWY START

Miło mi poinformować, iż w końcu otwieramy naszą nową stronę internetową.
Strona ta jest skierowana przede wszystkim do osób związanych z naszym środowiskiem. Dla harcerek i harcerzy, zuchów, instruktorów, rodziców naszych podopiecznych i do szerokiego grona harcerskich sióstr i braci. Jeżeli osoby spoza środowiska harcerskiego znajdą jakąś ciekawą lekturę wśród naszych wpisów, będzie nam z tego powodu bardzo miło.

Na początku, strona będzie podstawową wizytówką naszego środowiska. Mamy nadzieję, że z biegiem czasu pojawią się tu różne materiały wspierające rozwój i pracę naszych harcerzy i instruktorów. W planach mamy wprowadzić m.in galerię zdjęć, kronikę szczepu, bazę wiedzy harcerskiej oraz bazę dokumentów takich jak rozkazy komendanta szczepu oraz drużynowych jednostek podległych szczepowi 224, czy przeróżne regulaminy (szczególnie z zakresu systemu stopni ZHP)

Głównym celem strony jest ułatwienie przepływu informacji między nami (kadrą szczepu) a naszymi harcerzami i przede wszystkim rodzicami tychże harcerz. Mamy nadzieję, że umieszczane na stronie aktualności pozwolą Państwu jeszcze szybciej i łatwiej dowiedzieć się co planujemy i czego będziemy wymagać od harcerzy aby móc zrealizować nasze plany.

Kończąc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Państwu i sobie owocnej współpracy.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
Komendant Szczepu 224 WDHiZ
pwd. Łukasz „Czuker” Adamczuk H.R.