Nowy NOWY START

Od ostatniego czasu „nowego startu” w naszym szczepie wiele się zmieniło, ale niestety strona internetowa tego nie będzie pamiętała, ponieważ z nadmiaru wydarzeń, trochę zapomnieliśmy o jej aktualizacji. Postaram się nadrobić kilka zaległości.

Po pierwsze, zmieniły się władze najważniejsze szczepu, czyli sam komendant. Komendant phm. Łukasz „Czuker” Adamczuk HR przekazał swoją funkcję wychowanemu następcy, a właściwie następczyni. Szczęściarą noszącą z ramienia ciężki, granatowy, poczwórnie pleciony sznur jest phm. Joanna „Waleśka” Walewska HO. Bardzo jesteśmy dumni z druhny komendantki, która wspiera nas i motywuje do działania. Dziękujemy Asiu! 😉

Po drugie (chociaż chronologicznie, to wcale nie drugie), utworzyła się nowa drużyna – Figa – w naszym szczepie, jednocześnie zamykając magiczny krąg ciągu wychowawczego: od zucha do wędrownika. Ale o ciągu wychowawczym, w dziale DRUŻYNY i może za jakiś niedługi czas.

Po trzecie, w atmosferze wielkich emocji i kontrowersji, rada szczepu, podjęła decyzję o otwarciu okresu próbnego dla 173 WDH „Biała”. Okres ten próbny, ma na celu oswojenie członków szczepu oraz członków wspomnianej drużyny, z myślą o potencjalnym przyłączeniu jej do szczepu. Przez najbliższych kilka miesięcy, „Biała” będzie traktowana na takich samych warunkach jak każda drużyna w szczepie, natomiast decyzję o przyłączeniu do szczepu, podejmiemy po zamknięciu okresu próbnego.

Aktualnie jesteśmy na dobrej drodze, żeby strona ożyła na nowo. Zajmę się tym osobiście. Życzcie mi powodzenia!